O NAS

FLUFFY FAUNA to polska marka stworzona z miłości do zwierząt. 

Działamy w małej pracowni w Warszawie, do której chętnie zapraszamy naszych klientów zwłaszcza tych czworonożnych. Od początku postawiliśmy na wysoką jakość wykonywanych produktów oraz oryginalne wzornictwo, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem naszych Klientów. O wielu z nich możemy śmiało powiedzieć: Fluffy Przyjaciele.


KTO ZA TYM STOI?

Inicjatorką twórczego bałaganu w pracowni Fluffy Fauna jest Monika – z wykształcenia archeolog i technik technologii odzieży. Dziewczyna z głową pełną pomysłów. Gdy dostanie w ręce kawałek tkaniny to, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki, zamienia go w wyjątkowy produkt. Dzięki swoim zdolnościom od stałych klientów dostała przydomek: Magiczny Jednorożec.

Nadworną ,,artystyczną duszą” w pracowni jest Katarzyna – wszechstronnie uzdolniona, potrafiąca wprowadzić w życie wszystkie nasze szalone pomysły. To dzięki jej talentowi udało się stworzyć autorskie wzory tkanin, z których powstają nasze produkty. 

Nad kreatywnym chaosem, jaki tworzą nasze artystki, panuje Kasia – mistrzyni organizacji. To ona utrzymuje kontakty z naszymi polskimi dostawcami, dba o terminowość zleceń, pilnuje wysyłek i przede wszystkim bardzo rzetelnie odpowiada na Wasze pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Monika

Katarzyna

Kasia

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00

Dziękujemy, że obdarzyliście nas zaufaniem!

Dołącz do nas na:

  • Jeszcze jest pusto w Twoim koszyku :(