Mata węchowa

Mata węchowa to produkt, który staje się bardzo popularny i coraz większa grupa właścicieli czworonogów decydują się na jej zakup dla swojego pupila. Głównym zadaniem maty dla psa jest stymulacja węchu i pobudzanie zmysłów.

Jakie zadanie spełnia mata węchowa?

Mata węchowa dla psa to wyjątkowy produkt, który urozmaica środowisko zwierzaka i zaspokaja jego naturalną potrzebę węszenia. Węch pełni niezwykle ważną rolę w życiu każdego psa. Jest najważniejszym wśród psich zmysłów. To dzięki zapachom nasz pupil jest w stanie poznać lepiej świat. Wąchanie i zabawa z matą niesie wiele korzyści dla naszego zwierzaka. Psy uwielbiają węszyć, szukać i odkrywać. Jest to idealny gadżet dla wszystkich psów, bez względu na wiek, rasę czy wielkość. Mata węchowa dla psa świetnie sprawdzi się jako wstęp do treningu węchowego dla psów, które tracą wzrok lub już go utraciły.

Zastosowanie maty węchowej dla psa

Głównym zastosowaniem maty węchowej jest odszukiwanie smaczków. Ich ukrycie polega na schowaniu smakołyków tak, aby nie były widoczne dla naszego pieska. Zadaniem zwierzaka jest szybkie odnalezienie wszystkich ukrytych łakoci. Poszukiwanie, przygoda i w rezultacie nagroda za znalezienie to najlepsza forma aktywności dla naszego psa.

Zalety z korzystania z maty węchowej

Mata węchowa jest jedną z najbardziej angażujących formą aktywności dla naszego pupila. Dużą zaletą korzystania z mat węchowych jest to, że możemy ją mieć zawsze przy sobie. Maty węchowe nie zajmują dużo miejsca, dlatego bez problemu możemy zabrać je na każdy wyjazd. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór mat węchowych, które idealnie sprawdzą się dla Waszego zwierzaka.

15 Products Found